| Beépítés | Front |
| Megnevezés | fékbetétek |
| Beépítés | első /hátsó |
| Ajánlott használat | Droga /Off road /robogó |
| Anyag | Organikus |
| Magasság | 38.9 mm |
| Hosszúság | 102.1 mm |
| Vastagság | 9.6 mm |
| Súly | 0,26kg |
| Ajánlott mennyiség | 2 |
Akció!
Első fékbetét TRW UTCAI MCB677
Original price was: 10.290 Ft.9.570 FtCurrent price is: 9.570 Ft.
TRW
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,21 kg |
|---|






