MBK SKYCRUISER 125 2006-2014
YAMAHA YP 125R (X-Max) 2010-2017
YAMAHA YP 125R (X-Max ABS) 2011-2012
YAMAHA YP 125 RA X-Max ABS 2011-2018
YAMAHA YP 250R (X-Max) 2014-2016
YAMAHA YP 250R (X-Max Sport) 2014-2016
YAMAHA YP 250RA (X-Max ABS) 2014-2016
Original price was: 12.490 Ft.11.616 FtCurrent price is: 11.616 Ft.

| Beépítés | első |
| Megnevezés | fékbetétek |
| Ajánlott használat | robogó |
| Anyag | Szinter |
| Összetevők | XS |
| Magasság | 39.8 mm |
| Hosszúság | 93.7 mm |
| Vastagság | 7.4 mm |
| Szélesség | 93.7 mm |
Availability: Készleten
Brembo Fékbetét Első 07065XS SzinterAvailability: Készleten