Akció!
Brembo Fékbetét Első/Hátsó 07038XS Szinter
Original price was: 11.990 Ft.11.151 FtCurrent price is: 11.151 Ft.

| Beépítés | első / hátsó |
| Megnevezés | fékbetétek |
| Ajánlott használat | robogó |
| Anyag | Szinter |
| Összetevők | XS |
| Magasság | 41.9 mm |
| Hosszúság | 80.9 mm |
| Vastagság | 9.3 mm |
| Szélesség | 80.9 mm |
Availability: Készleten






