| B HONDA VTR 1000 SP1 RC51 SC45 1000 2000-2001 VTR 1000 SP2 RC51 1000 2002-2006 CBR 900 RR FIREBLADE 900 1998-2003 CB 1100 1100 2014-2016 CB 1300 1300 2005-2009 CB 1300 F 1300 2001-2004 CB 1300 S 1300 2005-2009 CBR F 600 1999-2002 CBR F SPORT 600 2001-2002 CBR RR 600 2003-2004 CBR RR FIREBLADE 1000 1998-2003 ST PAN EUROPEAN ABS 1100 2014-2016 VTR RVT RC51 SC45 1000 2000-2006 CB EX 1100 2014-2021 CBR RR FIREBLADE 900 1998-2003 HYOSUNG GT I FI 650 2009-2015 GT I R FI 650 2009-2015 ST7 700 2010-2017 |
Akció!
Első fékbetét Brembo SZINTER 07HO45SR
Original price was: 19.990 Ft.18.591 FtCurrent price is: 18.591 Ft.

| Beépítés | első |
| Megnevezés | fékbetétek |
| Ajánlott használat | Utcai / verseny |
| Anyag | Szinter |
| Összetevők | SR |
| Magasság | 55.2 mm |
| Hosszúság | 74.5 mm |
| Vastagság | 7.2 mm |
| EAN kód | 8020584635407 |
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,25 kg |
|---|






