| Megnevezés | fékbetétek |
| Beépítés | első |
| Ajánlott használat | verseny |
| Anyag | Szinter |
| Összetevők | SR |
| Magasság | 44.5 mm/54.7 mm |
| Hosszúság | 98.2 mm/ 113.1 mm |
| Vastagság | 8.3 mm |
| Súly | 0,24kg |
Original price was: 19.990 Ft.18.591 FtCurrent price is: 18.591 Ft.

| Beépítés | első |
| Megnevezés | fékbetétek |
| Ajánlott használat | Utcai / verseny |
| Anyag | Szinter |
| Összetevők | SR |
| Magasság | 54.7 mm |
| Hosszúság | 113.1 mm |
| Vastagság | 8.3 mm |
| EAN kód | 8020584638668 |
Availability: Készleten
| Megnevezés | fékbetétek |
| Beépítés | első |
| Ajánlott használat | verseny |
| Anyag | Szinter |
| Összetevők | SR |
| Magasság | 44.5 mm/54.7 mm |
| Hosszúság | 98.2 mm/ 113.1 mm |
| Vastagság | 8.3 mm |
| Súly | 0,24kg |
| Tömeg | 0,24 kg |
|---|
Első fékbetét Brembo Szinter utcai/verseny 07YA52SRAvailability: Készleten