| Beépítés | Front |
| Megnevezés | fékbetétek |
| Beépítés | első |
| Ajánlott használat | Droga |
| Anyag | Szinter |
| Összetevők | ST |
| Magasság | 74.0 mm |
| Hosszúság | 55.1 mm |
| Vastagság | 9.0 mm |
| Súly | 0,26kg |
| Ajánlott mennyiség | 2 |
| Ajánlott mennyiség | 2 |
Akció!
Első fékbetét FERODO SZINTER FDB2079ST
Original price was: 10.320 Ft.9.598 FtCurrent price is: 9.598 Ft.
FERODO SZINTER
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,25 kg |
|---|







