| Beépítés | Front |
| Megnevezés | fékbetétek |
| Beépítés | első |
| Ajánlott használat | Droga |
| Anyag | Szinter |
| Összetevők | ST |
| Magasság | 69.8 mm |
| Hosszúság | 49.6 mm |
| Vastagság | 7.1 mm |
| Súly | 0,22kg |
Akció!
Első fékbetét FERODO SZINTER FDB2158ST
Original price was: 10.980 Ft.10.211 FtCurrent price is: 10.211 Ft.
FERODO SZINTER
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,24 kg |
|---|







