| Beépítés | Front |
| Megnevezés | fékbetétek |
| Beépítés | első |
| Ajánlott használat | Droga |
| Anyag | Szinter |
| Összetevők | ST |
| Magasság | 62.1 mm |
| Hosszúság | 44.6 mm |
| Vastagság | 8.9 mm |
| Súly | 0,28kg |
| Ajánlott mennyiség | 2 |
Akció!
Első fékbetét FERODO SZINTER FDB2217ST
Original price was: 14.980 Ft.13.931 FtCurrent price is: 13.931 Ft.
FERODOD SZINTER
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,29 kg |
|---|






