| Beépítés | FronT |
| Megnevezés | fékbetétek |
| Beépítés | első /hátsó |
| Ajánlott használat | Droga /Off road /robogó |
| Anyag | Organikus |
| Magasság | 42.1 mm |
| Hosszúság | 81.1 mm |
| Vastagság | 8.9 mm |
| Súly | 0,20kg |
| Ajánlott mennyiség | 2 |
Akció!
Első fékbetét TRW UTCAI MCB562
Original price was: 10.290 Ft.9.570 FtCurrent price is: 9.570 Ft.
TRW
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,21 kg |
|---|







