| Beépítés | Front |
| Megnevezés | fékbetétek |
| Beépítés | első /hátsó |
| Ajánlott használat | Droga /Off road /robogó |
| Anyag | Organikus |
| Magasság | 55.19 mm |
| Hosszúság | 71.5 mm |
| Vastagság | 7.2 mm |
| Súly | 0,24kg |
| Ajánlott mennyiség | 2 |
| Ajánlott mennyiség | 2 |
Akció!
Első fékbetét TRW UTCAI MCB703
Original price was: 9.590 Ft.8.919 FtCurrent price is: 8.919 Ft.
TRW
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,24 kg |
|---|







