| Beépítés | Front |
| Megnevezés | fékbetétek |
| Beépítés | első |
| Ajánlott használat | Droga |
| Anyag | Szinter |
| Összetevők | SV |
| Magasság | 49.45 mm |
| Hosszúság | 38.7 mm |
| Vastagság | 7.9 mm |
| Súly | 0,26kg |
| Ajánlott mennyiség | 2 |
Akció!
Első fékbetét TRW SZINTER MCB742SV
Original price was: 14.990 Ft.13.941 FtCurrent price is: 13.941 Ft.
TRW SZINTER
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,26 kg |
|---|







