| Beépítés | Front |
| Megnevezés | fékbetétek |
| Beépítés | első |
| Ajánlott használat | Droga |
| Anyag | Szinter |
| Összetevők | SV |
| Magasság | 51.0 mm |
| Hosszúság | 68.9 mm |
| Vastagság | 9.0 mm |
| Súly | 0,35kg |
| Ajánlott mennyiség | 2 |
Akció!
Első fékbetét TRW SZINTER MCB828SV
Original price was: 15.990 Ft.14.871 FtCurrent price is: 14.871 Ft.
TRW SZINTER
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,25 kg |
|---|







