SUZUKI
GSX R 1000 2003
VZ MARAUDER 1600 2005
KAWASAKI
ZX-6R 636 NINJA 636 2003-2006
ZX10R NINJA 1000 2004-2007
ZX6RR NINJA 600 2003-2006
VN VULCAN MEAN STREAK 1600 2005-2008
ZX12R NINJA 1200 2004-2006
Original price was: 29.990 Ft.27.891 FtCurrent price is: 27.891 Ft.

| Beépítés | első |
| Megnevezés | fékbetétek |
| Ajánlott használat | Droga / verseny |
| Anyag | Szinter |
| Összetevők | SR |
| Magasság | 49.2 mm |
| Hosszúság | 38.7 mm |
| Vastagság | 7.9 mm |
| EAN kód | 8020584637494 |
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,26 kg |
|---|
Első fékbetét Brembo Szinter SR verseny/utcai 07SU26SRAvailability: Készleten