| Beépítés | Front |
| Megnevezés | fékbetétek |
| Beépítés | első /hátsó |
| Ajánlott használat | Droga /Off road /robogó |
| Anyag | Organikus |
| Magasság | 53.2 mm |
| Hosszúság | 91.7 mm |
| Vastagság | 8.0 mm |
Akció!
Első fékbetét TRW UTCAI MCB526
Original price was: 10.390 Ft.9.663 FtCurrent price is: 9.663 Ft.
TRW UTCAI
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,21 kg |
|---|







