| Beépítés | első |
| Megnevezés | féktárcsa |
| Külső átmérő | 296.0 mm |
| Belső átmérő | 58.0 mm |
| Vastagság | 5.0 mm |
| Rögzítőfuratok száma | 6.0 db |
| Rögzítő furat átmérője | 6.5 mm |
| Rögzítési furat távolság | 74.0 mm |
| Magasság (távolság) | 0.0 mm |
| Tárcsa típusa | Úszó |
| Csomagolás | 1.0 db |
Akció!
Első féktárcsa Brembo 78B40826
Original price was: 116.990 Ft.111.141 FtCurrent price is: 111.141 Ft.

Availability: Készleten
| Tömeg | 1 kg |
|---|
Érdekelhetnek még…
-
Első féktárcsa TRW MSW243
Original price was: 89.990 Ft.85.491 FtCurrent price is: 85.491 Ft. Kosárba teszem -
Első Féktárcsa THP1139
Original price was: 64.990 Ft.49.391 FtCurrent price is: 49.391 Ft. Kosárba teszem








