| Beépítés | első |
| Megnevezés | féktárcsa |
| Külső átmérő | 330.0 mm |
| Belső átmérő | 72.0 mm |
| Vastagság | 5.0 mm |
| Rögzítőfuratok száma | 5.0 db |
| Rögzítő furat átmérője | 8.5 mm |
| Rögzítési furat távolság | 90.0 mm |
| Magasság (távolság) | 0.0 mm |
| Tárcsa típusa | Úszó |
| Csomagolás | 1.0 db |
Akció!
Első féktárcsa Brembo 78B40890
Original price was: 119.990 Ft.113.991 FtCurrent price is: 113.991 Ft.

Availability: Készleten
| Tömeg | 2 kg |
|---|
Érdekelhetnek még…
Első féktárcsa TRW MSW280RAC
Original price was: 92.990 Ft.88.341 FtCurrent price is: 88.341 Ft. Kosárba teszem







