| Beépítés | első |
| Megnevezés | féktárcsa |
| Külső átmérő | 320.0 mm |
| Belső átmérő | 52.0 mm |
| Vastagság | 5.0 mm |
| Rögzítőfuratok száma | 5.0 db |
| Rögzítő furat átmérője | 8.5 mm |
| Rögzítési furat távolság | 80.0 mm |
| Magasság (távolság) | 0.0 mm |
| Tárcsa típusa | Úszó |
| Csomagolás | 1.0 db |
| Súly | 1,91kg |
Akció!
Első féktárcsa Brembo 78B408B0
Original price was: 109.990 Ft.104.491 FtCurrent price is: 104.491 Ft.

Availability: Készleten
| Tömeg | 2 kg |
|---|






