| Beépítés | első |
| Megnevezés | féktárcsa |
| Külső átmérő | 296.0 mm |
| Belső átmérő | 94.0 mm |
| Vastagság | 5.0 mm |
| Rögzítőfuratok száma | 6.0 db |
| Rögzítő furat átmérője | 6.5 mm |
| Rögzítési furat távolság | 110.0 mm |
| Magasság (távolság) | 0.0 mm |
| Tárcsa típusa | Úszó |
| Csomagolás | 1.0 db |
| Súly | 1,80kg |
Akció!
Első féktárcsa Brembo78B40824
Original price was: 109.990 Ft.104.491 FtCurrent price is: 104.491 Ft.

Availability: Készleten
| Tömeg | 2 kg |
|---|
Érdekelhetnek még…
Első féktárcsa TRW MSW283RAC
Original price was: 88.990 Ft.84.541 FtCurrent price is: 84.541 Ft. Kosárba teszem







