| Megnevezés | féktárcsa |
| Külső átmérő | 280.0 mm |
| Belső átmérő | 80.5 mm |
| Vastagság | 5.0 mm |
| Rögzítőfuratok száma | 5.0 db |
| Rögzítő furat átmérője | 10.4 mm |
| Rögzítési furat távolság | 100.0 mm |
| Magasság (távolság) | 0.0 mm |
| Beépítés | első |
| Tárcsa típusa | Úszó |
| Csomagolás | 1.0 db |
| Súly | 1,45kg |
Akció!
Első Féktárcsa THP4151
Original price was: 49.590 Ft.47.111 FtCurrent price is: 47.111 Ft.
4RIDE
Availability: Készleten
| Tömeg | 1,45 kg |
|---|






