BMW
R GS 1250 2019
R GS ADVENTURE 1250 2019
R RS 1250 2019-2020
R RT 1250 2020
R R 1250 2019-2020
R GS RALLYE 1200 2017-2018
R GS RALLYE 1250 2020
R GS ADVENTURE RALLYE 1250 2020
R GS 1200 2004-2018
R GS ADVENTURE 1200 2006-2018
R S 1100 1998-2000
Original price was: 54.990 Ft.52.241 FtCurrent price is: 52.241 Ft.

| Beépítés | első |
| Megnevezés | féktárcsa |
| Külső átmérő | 305.0 mm |
| Belső átmérő | 181.0 mm |
| Vastagság | 4.5 mm |
| Rögzítőfuratok száma | 5.0 db |
| Rögzítő furat átmérője | 16.5 mm |
| Rögzítési furat távolság | 202.5 mm |
| Magasság (távolság) | 0.0 mm |
Availability: Készleten
| Tömeg | 1 kg |
|---|
Első féktárcsa TRW MST238RACAvailability: Készleten