CB 125 F CBS (2017)
CBF 125 (2014)
CB 125 F CBS (2019)
CB 125 F CBS (2018)
CBF 125 (2011)
CB 125 F (JC64) (2016)
CBF 125 (2009 – 2010)
CBF 125 (2012)
CBF 125 (2013)
CBF 125 (2015)
CBF 125 (2016)
Akció!
Első féktárcsa TRW MST273RAC
Original price was: 46.990 Ft.44.641 FtCurrent price is: 44.641 Ft.

| Beépítés | első |
| Megnevezés | féktárcsa |
| Külső átmérő | 240.0 mm |
| Belső átmérő | 115.3 mm |
| Vastagság | 4.0 mm |
| Rögzítőfuratok száma | 6.0 db |
| Rögzítő furat átmérője | 10.5 mm |
| Rögzítési furat távolság | 133.0 mm |
Availability: Készleten
| Tömeg | 1 kg |
|---|







