SUZUKI AN 250 (Burgman) 1998-2002
/400 (Burgman) 1999-2002
Akció!
Féktárcsa Brembo 68B407B3
Original price was: 45.990 Ft.43.691 FtCurrent price is: 43.691 Ft.

| Beépítés | első |
| Megnevezés | féktárcsa |
| Külső átmérő | 260.0 mm |
| Belső átmérő | 121.0 mm |
| Vastagság | 4.5 mm |
| Rögzítőfuratok száma | 6.0 db |
| Rögzítő furat átmérője | 10.5 mm |
| Rögzítési furat távolság | 142.0 mm |
| Magasság (távolság) | 0.0 mm |
| Tárcsa típusa | javított |
| Csomagolás | 1.0 db |
| Súly | 1,16kg |
Availability: Készleten






