KAWASAKI ER-6F 650 ABS 2006-2007
KAWASAKI ER-6N 650 2005-2007
KAWASAKI KLE 650 (VERSYS) 2007
KAWASAKI KLR 650 2001
KAWASAKI VN 1500R (DRIFTER) 2001-2003
KAWASAKI VN 800 (CLASSIC) 1996-2006
KAWASAKI VN 800 (DRIFTER) 1999-2003
KAWASAKI VN 1600 (CLASSIC) 2003-2007
KAWASAKI VN 900 (CLASSIC) 2006-2007
KAWASAKI VN 1600 (CLAS. TOURER) 2005-2007
KAWASAKI VN 1500FI (CLAS. TOURER) 2000
KAWASAKI VN 900 (CUSTOM) 2007
KAWASAKI VN 1500 (DRIFTER) 2000
KAWASAKI Z 750 2006
KAWASAKI ZR 750 (ZEPHYR) 1996-1999
KAWASAKI ZR 1100 (ZEPHYR) 1996-1997
KAWASAKI ZR-7 750S 2001-2004
KAWASAKI ZR-7 750F 1999-2004
SUZUKI DL 650 (V-STROM) 2004-2012
SUZUKI DL 650A (V-STROM ABS) 2007-2016
SUZUKI DL 1000 (V-STROM) 2004-2007
SUZUKI DL 650A (V-STROM GT) 2010
SUZUKI DL 650A (V-STROM TRAVELLER) 2010
SUZUKI GSF 650SA (BANDIT ABS) 2005-2007
SUZUKI GSF 650S (BANDIT) 2005-2007
SUZUKI GSF 600S (BANDIT) 2000-2004
SUZUKI GSF 650A (BANDIT ABS) 2005-2007
SUZUKI GSF 600 (BANDIT) 2000-2004
SUZUKI GSF 650 (BANDIT) 2005-2007
SUZUKI GSX 750F 1998-2006
SUZUKI SV 650 1999-2012
SUZUKI SV 650S 1999-2010
SUZUKI VL 1500LC (C) (INTRUDER) 2007
Akció!
Ferodo Fékbetét készlet FDB2048ST
Original price was: 9.345 Ft.8.878 FtCurrent price is: 8.878 Ft.

| Beépítés | első |
| Anyag | Szinter |
| Összetevők | ST |
| Magasság | 36.5 mm |
| Hosszúság | 133.6 mm |
| Vastagság | 8.4 mm |
| Ajánlott mennyiség | 2 |
| Magasság 2 | 44.0 mm |
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,26 kg |
|---|






