SUZUKI DL 650 (V-STROM) 2004-2012
SUZUKI DL 650A (V-STROM ABS) 2007-2012
SUZUKI DL 650A (V-STROM GT) 2010
SUZUKI DL 650A (V-STROM TRAVELLER) 2010
SUZUKI GS 500F 2004-2010
SUZUKI GS 500E 1996-2007
SUZUKI GSF 650SA (BANDIT ABS) 2005-2007
SUZUKI GSF 650S (BANDIT) 2005-2007
SUZUKI GSF 600S (BANDIT) 2000-2004
SUZUKI GSF 650A (BANDIT ABS) 2005-2007
SUZUKI GSF 600 (BANDIT) 2000-2004
SUZUKI GSF 650 (BANDIT) 2005-2007
SUZUKI SV 650 1999-2012
SUZUKI SV 650S 1999-2010
SUZUKI VL 800LC (M) (INTRUDER) 2005-2007
SUZUKI VL 800 C800 (INTRUDER) 2005-2011
SUZUKI VL 800LC (VOLUSIA) 2001-2004
SUZUKI VL 800 (INTRUDER VOLUSIA) 2001-2009
SUZUKI VL 800 C800C (INTRUDER) 2008-2012
SUZUKI VL 800 M800 (INTRUDER) 2008-2010
SUZUKI VL 800 M800Z (INTRUDER) 2008-2009
SUZUKI VZ 800(C) (INTRUDER) 2005-2007
SUZUKI VZ 800 (MARAUDER) 1997-2003
SUZUKI VZ 800 (INTRUDER) 2011
SUZUKI VZ 800 M800 (INTRUDER) 2005-2008
Akció!
Ferodo Fékbetét készlet FDB2049EF
Original price was: 4.095 Ft.3.890 FtCurrent price is: 3.890 Ft.

| Beépítés | hátsó |
| Anyag | Eco friction |
| Összetevők | EF |
| Magasság | 36.5 mm / 44.0 mm |
| Hosszúság | 133.6 mm- 109.2 mm |
| Vastagság | 8.4 mm |
| Szélesség | 109.2 mm / 133.6 mm |
| Magasság 2 | 44.0 mm |
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,24 kg |
|---|








