ALFER GR 300 ENDURO 1985
ALFER GR 250 ENDURO 1985-1988
ALFER MC 80 CROSS 1989
ALFER MC 250 1985-1988
ALFER MC 125 1987-1988
ALFER MC 80 1988
ALFER TX 300 1990
APRILIA AF1 125 1987-1993
APRILIA AF1 125 (FUTURA) 1990-1991
APRILIA AF1 125 (REPLICA) 1989-1991
APRILIA AF1 125 (SINTESI) 1989-1990
APRILIA AF1 125 EUROPA 1990-1991
APRILIA CLASSIC 125 1996-2000
APRILIA ETX 125 1985
APRILIA LEONARDO 125 1995-1996
APRILIA MX 250 1983-1985
APRILIA RS 125 2004-2013
APRILIA RS 125 (EXTREMA) 1993-1996
APRILIA RS 125 (REPLICA) 1993-2003
APRILIA RS 125 (TUONO) 2004-2007
APRILIA RS 50 (REPLICA) 1997-1998
APRILIA RS 50 (EXTREMA) 1993-1996
APRILIA RS 250 1995-2004
APRILIA RX 50 1996-1998
APRILIA RX 250 1983-1986
APRILIA TUAREG 125 (WIND) 1990-1992
APRILIA TUAREG 125 1986-1992
APRILIA TUAREG 50 1987-1990
BENELLI 125 2C 1976
BENELLI 125 125 1976
BENELLI 125 2C (DUAL BRAKES) 2000
BENELLI 125 2CSE 1976
BENELLI 250 250TS 1976
BENELLI 250 4 1976
BENELLI 250 250C 1976
BETA ALP 240 1996
BETA CR 250 1983
BETA KR 250 AFRICA 1986
BETA KR 250 RALLY 1987
BETA KR 125 AFRICA 1987
BETA KR 125 1986
CAGIVA BLUES 125 (CUSTOM) 1988-1992
CAGIVA BLUES 125 1988-1992
CAGIVA COCIS 50 1989-1991
CAGIVA SUPERCITY 80 1994-1996
CAGIVA SUPERCITY 50 1993-1996
Akció!
Ferodo Fékbetét készlet FDB207EF
Original price was: 2.205 Ft.2.095 FtCurrent price is: 2.095 Ft.

| Beépítés | hátsó / első |
| Anyag | Eco friction |
| Összetevők | EF |
| Magasság | 57.0 mm |
| Hosszúság | 40.0 mm |
| Vastagság | 7.0 mm |
| Ajánlott mennyiség | 2 |
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|







