| Beépítés | Rear |
| Megnevezés | fékbetétek |
| Beépítés | hátsó |
| Ajánlott használat | Off road |
| Anyag | Szinter |
| Összetevők | SG |
| Magasság | 62.1 mm |
| Hosszúság | 40.9 mm |
| Vastagság | 9.4 mm |
Akció!
Hátsó fékbetét FERODO SZINTER FDB659SG
Original price was: 9.480 Ft.8.816 FtCurrent price is: 8.816 Ft.
FERODO SZINTER
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,26 kg |
|---|






