| Megnevezés | fékbetétek |
| Beépítés | hátsó |
| Ajánlott használat | Droga |
| Anyag | platina |
| Összetevők | P |
| Magasság | 85.0 mm |
| Hosszúság | 42.7 mm |
| Vastagság | 7.5 mm |
| Súly | 0,18kg |
Akció!
Hátsó fékbetét FDB828P
Original price was: 8.890 Ft.8.268 FtCurrent price is: 8.268 Ft.
FERODO
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,18 kg |
|---|






