| Beépítés | Rear |
| Megnevezés | fékbetétek |
| Beépítés | /hátsó |
| Ajánlott használat | Droga |
| Anyag | Szinter |
| Összetevők | ST |
| Magasság | 95.0 mm |
| Hosszúság | 35.0 mm |
| Vastagság | 8.8 mm |
| Súly | 0,24kg |
Akció!
Hátsó fékbetét FERODO SZINTER FDB481ST
Original price was: 10.490 Ft.9.756 FtCurrent price is: 9.756 Ft.
FERODO SZINTER
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,26 kg |
|---|






