| REAR | |
| Megnevezés | fékbetétek |
| Beépítés | hátsó |
| Ajánlott használat | Droga /Off road /robogó |
| Anyag | Organikus |
| Magasság | 37.4 mm |
| Hosszúság | 133.5 mm |
| Vastagság | 10.9 mm |
| Súly | 0,28kg |
Akció!
Hátsó fékbetét TRW UTCAI MCB843
Original price was: 9.990 Ft.9.291 FtCurrent price is: 9.291 Ft.
TRW
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,21 kg |
|---|







