Akció!
Hátsó féktárcsa Ferodo FMD0445R
Original price was: 23.990 Ft.22.791 FtCurrent price is: 22.791 Ft.

| Beépítés | hátsó |
| Megnevezés | féktárcsa |
| Külső átmérő | 245.0 mm |
| Belső átmérő | 115.0 mm |
| Vastagság | 5.0 mm |
| Rögzítőfuratok száma | 3.0 db |
| Rögzítő furat átmérője | 8.5 mm |
| Rögzítési furat távolság | 133.0 mm |
Availability: Készleten






