- Kawasaki KLX R 400 (2003-2006) LX400
- Suzuki DR Z 400 (2000-2003)
- Suzuki DR Z E 400 (2000-2004)
- Suzuki DR Z S 400 (2000-2012)
- Suzuki RM 125 (1996-1998)
- Suzuki RMX 250 (1989-1995)
Akció!
Hátsó féktárcsa TRW MST341
Original price was: 37.990 Ft.36.091 FtCurrent price is: 36.091 Ft.

| Beépítés | hátsó |
| Megnevezés | féktárcsa |
| Külső átmérő | 220.0 mm |
| Belső átmérő | 118.0 mm |
| Vastagság | 4.0 mm |
| Rögzítőfuratok száma | 6.0 db |
| Rögzítő furat átmérője | 6.5 mm |
| Rögzítési furat távolság | 134.0 mm |
Availability: Készleten
| Tömeg | 1 kg |
|---|







