Tiger 800 XCA (A2) (2017)
Tiger 800 XRX (2017)
SPRINT 1050 ST ABS (2009)
SPEED TRIPLE 1050 ABS (2015)
SPRINT 1050 ST ABS (2006)
SPRINT 1050 ST ABS (2008)
SPEED TRIPLE 1050 ABS (2014)
SPRINT 1050 ST (2006)
SPRINT 1050 ST (2009)
Tiger 800 XRT (2017)
SPEED TRIPLE 1050 ABS (2013)
Tiger 800 XR (2017)
TIGER 1050 SPORT (2014)
SPRINT 1050 ST (2008)
SPRINT 1050 ST (2010)
SPRINT 1050 ST (2005)
TIGER 1050 SPORT (2013)
SPRINT 1050 ST ABS (2010)
SPRINT 1050 ST (2007)
SPRINT 1050 ST ABS (2007)
Akció!
Hátsó féktárcsa TRW MST444
Original price was: 63.990 Ft.60.791 FtCurrent price is: 60.791 Ft.

| Beépítés | hátsó |
| Megnevezés | féktárcsa |
| Külső átmérő | 255.0 mm |
| Belső átmérő | 105.3 mm |
| Vastagság | 6.0 mm |
| Rögzítőfuratok száma | 4.0 db |
| Rögzítő furat átmérője | 10.5 mm |
| Rögzítési furat távolság | 125.0 mm |
Availability: Készleten
| Tömeg | 1 kg |
|---|






