HONDA CBR 1000RA (FIREBLADE ABS) 2017-2018
HONDA CBR 1000RR (FIREBLADE) 2017-2019
HONDA CBR 1000RR-R 2020-2021
HONDA CRF 1000L AFRICA TWIN 2015-2018
HONDA VFR 800X (CROSSRUNNER) 2017
HONDA VFR 800F 2017
HONDA VFR 800F (ABS) 2017
TRW Fékbetét készlet MCB893SV
10.500 Ft

| Beépítés | első |
| Anyag | Szinter |
| Összetevők | SV |
| Magasság | 42.5 mm |
| Hosszúság | 78.0 mm |
| Vastagság | 7.9 mm |
| Szélesség | 78.0 mm |
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,23 kg |
|---|







