| Beépítés | Front |
| Megnevezés | fékbetétek |
| Beépítés | első |
| Ajánlott használat | Droga |
| Anyag | platina |
| Összetevők | P |
| Magasság | 70.0 mm |
| Hosszúság | 46.0 mm |
| Vastagság | 8.3 mm |
| Súly | 0,20kg |
| Ajánlott mennyiség | 2 |
Akció!
Első fékbetét FERODO UTCAI FDB574P
Original price was: 8.190 Ft.7.617 FtCurrent price is: 7.617 Ft.
FERODO
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,26 kg |
|---|






