| Beépítés | Front |
| Megnevezés | fékbetétek |
| Beépítés | első |
| Ajánlott használat | Droga |
| Anyag | Szinter |
| Összetevők | SV |
| Magasság | 55.19 mm |
| Hosszúság | 74.5 mm |
| Vastagság | 7.2 mm |
| Súly | 0,25kg |
| Ajánlott mennyiség | 2 |
| Ajánlott mennyiség | 2 |
Akció!
Első fékbetét TRW SZINTER MCB703SV
Original price was: 12.790 Ft.11.895 FtCurrent price is: 11.895 Ft.
TRW SZINTEREZETT
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,25 kg |
|---|







