| HARLEY-DAVIDSON FLHP ROAD KING POLICE 2010-2011 |
| HARLEY-DAVIDSON FLHRC ROAD KING CLASSIC 2008-2010 |
| HARLEY-DAVIDSON FLHRC ROAD KING CLASSIC 2008-2011 |
| HARLEY-DAVIDSON FLHRI ROAD KING 2008-2010 |
| HARLEY-DAVIDSON FLHTC ELECTRA GLIDE CLASSIC 2008-2011 |
| HARLEY-DAVIDSON FLHTCU ELECTRA GLIDE ULTRA CLASSIC 2009-2010 |
| HARLEY-DAVIDSON FLHTCUSE BLK ULTRA CLASSIC ELECTRA GLIDE 2008-2010 |
| HARLEY-DAVIDSON FLHTCUSE CVO ULTRA CLASSIC ELECTRA GLIDE 2009-2011 |
| HARLEY-DAVIDSON FLHTI ELECTRA GLIDE STANDARD 2008-2010 |
| HARLEY-DAVIDSON FLHTK ELECTRA GLIDE ULTRA LIMITED 2010-2011 |
| HARLEY-DAVIDSON FLHTP ELECTRA GLIDE POLICE 2009-2011 |
| HARLEY-DAVIDSON FLHX STREET GLIDE 2008-2011 |
| HARLEY-DAVIDSON FLHX STREET GLIDE 2010-2011 |
| HARLEY-DAVIDSON FLHXSE CVO STREET GLIDE 2010-2011 |
| HARLEY-DAVIDSON FLTRI ROAD GLIDE 2008-2009 |
| HARLEY-DAVIDSON FLTRU 2011- |
| HARLEY-DAVIDSON FLTRUSE SCREAM EAGLE ROAD GLIDE 2011- |
| HARLEY-DAVIDSON FLTRX ROAD GLIDE CUSTOM 2010-2011 |
Akció!
Első féktárcsa Ferodo FMD0430R
Original price was: 36.990 Ft.35.141 FtCurrent price is: 35.141 Ft.

| Beépítés | első |
| Megnevezés | féktárcsa |
| Külső átmérő | 300.0 mm |
| Belső átmérő | 56.3 mm |
| Vastagság | 5.0 mm |
| Rögzítőfuratok száma | 5.0 db |
| Rögzítő furat átmérője | 8.5 mm |
| Rögzítési furat távolság | 82.5 mm |
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|






