- 2006 KAWASAKI KX-125 125
- 2008 KAWASAKI KX-250 250
- 2007 KAWASAKI KX-250 250
- 2006 KAWASAKI KX-250 250
- 2014 KAWASAKI KX-F 250 250
- 2013 KAWASAKI KX-F 250 250
- 2012 KAWASAKI KX-F 250 250
- 2011 KAWASAKI KX-F 250 250
- 2010 KAWASAKI KX-F 250 250
- 2009 KAWASAKI KX-F 250 250
- 2008 KAWASAKI KX-F 250 250
- 2007 KAWASAKI KX-F 250 250
- 2006 KAWASAKI KX-F 250 250
- 2014 KAWASAKI KX-F 450 450
- 2013 KAWASAKI KX-F 450 450
- 2012 KAWASAKI KX-F 450 450
- 2011 KAWASAKI KX-F 450 450
- 2010 KAWASAKI KX-F 450 450
- 2009 KAWASAKI KX-F 450 450
- 2008 KAWASAKI KX-F 450 450
- 2007 KAWASAKI KX-F 450 450
Akció!
Első féktárcsa Ferodo FMD0456MXR
Original price was: 19.990 Ft.18.991 FtCurrent price is: 18.991 Ft.

| Beépítés | első |
| Megnevezés | féktárcsa |
| Külső átmérő | 250.0 mm |
| Belső átmérő | 109.5 mm |
| Vastagság | 3.0 mm |
| Rögzítőfuratok száma | 4.0 db |
| Rögzítő furat átmérője | 9.5 mm |
| Rögzítési furat távolság | 126.0 mm |
Availability: Készleten
| Tömeg | 1 kg |
|---|






