HONDA
CB S 450 1986-1989
NX DOMINATOR 650 1988-2000
XL V TRANSALP 600 1997-2000
XL V TRANSALP 650 2000-2007
XL V TRANSALP 700 2008-2013
XR L 650 1993-1996
Original price was: 46.990 Ft.44.641 FtCurrent price is: 44.641 Ft.

| Beépítés | első |
| Megnevezés | féktárcsa |
| Külső átmérő | 256.0 mm |
| Belső átmérő | 144.0 mm |
| Vastagság | 4.0 mm |
| Rögzítőfuratok száma | 4.0 db |
| Rögzítő furat átmérője | 10.5 mm |
| Rögzítési furat távolság | 166.0 mm |
| Magasság (távolság) | 0.0 mm |
Availability: Készleten
| Tömeg | 1 kg |
|---|
Első féktárcsa TRW MST201Availability: Készleten