| Beépítés | Rear |
| Megnevezés | fékbetétek |
| Beépítés | hátsó |
| Ajánlott használat | Droga /verseny |
| Anyag | Szinter |
| Összetevők | SH |
| Magasság | 41.9 mm |
| Hosszúság | 76.9 mm |
| Vastagság | 8.0 mm |
| Súly | 0,20kg |
Akció!
Hátsó fékbetét TRW SZINTER VERSENY MCB615SH
Original price was: 11.290 Ft.10.500 FtCurrent price is: 10.500 Ft.
TRW VERSENY SZINTER
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,21 kg |
|---|







