| Beépítés | Rear |
| Megnevezés | fékbetétek |
| Beépítés | hátsó |
| Ajánlott használat | Droga /verseny |
| Anyag | Szinter |
| Összetevők | SH |
| Magasság | 40.1 mm |
| Hosszúság | 88.9 mm |
| Vastagság | 7.4 mm |
| Súly | 0,28kg |
Akció!
Hátsó fékbetét TRW SZINTER VERSENY MCB783SH
Original price was: 11.690 Ft.10.872 FtCurrent price is: 10.872 Ft.
TRW SZINTER VERSENY
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,21 kg |
|---|







