KAWASAKI VN 1600 (MEAN STREAK) 2004-2008
KAWASAKI VN 1500 (MEAN STREAK) 2002-2003
KAWASAKI ZR 1100 (ZEPHYR) 1997
KAWASAKI ZRX 1200S B 2001-2004
KAWASAKI ZRX 1100C 1996-2000
KAWASAKI ZRX 1200C 2001-2004
KAWASAKI ZRX 1200S 2000
KAWASAKI ZRX 1200R A 2001-2006
KAWASAKI ZRX 1200R 2000
KAWASAKI ZX-12R 1200 (NINJA) 2000-2003
KAWASAKI ZX-6R 600 (NINJA) 1998-2002
KAWASAKI ZX-6R 636 2002-2003
KAWASAKI ZX-7R 750P (NINJA) 1996-2002
KAWASAKI ZX-9R 900C (NINJA) 1998-1999
KAWASAKI ZX-9R 900D (NINJA KAT) 1998-1999
KAWASAKI ZX-9R 900E (NINJA KAT) 2000-2001
KAWASAKI ZX-9R 900B (NINJA) 1996-1997
KAWASAKI ZX-9R 900F (NINJA KAT) 2002-2004
KAWASAKI ZX-9R 900R (NINJA F2) 2002
KAWASAKI ZX-9R 900R (NINJA F1) 2002
SUZUKI GSF 1200 (BANDIT) 2001-2005
SUZUKI GSF 1200S (BANDIT) 2001-2005
SUZUKI GSX 1300R (HAYABUSA) 1999-2007
SUZUKI GSX 1400 2001-2008
SUZUKI GSX-R 750 1994-1999
SUZUKI GSX-R 1000 2001-2002
SUZUKI GSX-R 1100W 1993-1998
SUZUKI TL 1000R 1998-2003
Akció!
TRW Fékbetét készlet MCB659CRQ
Original price was: 16.695 Ft.15.860 FtCurrent price is: 15.860 Ft.

| Beépítés | első |
| Anyag | karbon |
| Összetevők | CRQ |
| Magasság | 52.2 mm |
| Hosszúság | 89.7 mm |
| Vastagság | 8.0 mm |
| Ajánlott mennyiség | 2 |
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|








