KTM
SX-E 5 0 2020
MINI ADV 50 2004-2007
SX 50 2006-2023
SX 65 2004-2008
SX MINI 50 2017-2023
SX PRO JR 50 2002-2005
SX PRO SR 50 2002-2005
HUSQVARNA
CR 50 2011-2014
SM 50 2011-2016
GAS GAS
MC E5 0 2021-2023
MC 50 2021-2023
Original price was: 8.390 Ft.7.803 FtCurrent price is: 7.803 Ft.

| Beépítés | első / hátsó |
| Megnevezés | fékbetétek |
| Ajánlott használat | Off road |
| Anyag | Szinter |
| Összetevők | SI |
| Magasság | 25.0 mm |
| Hosszúság | 43.3 mm |
| Vastagság | 5.0 mm |
Availability: Készleten
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|
TRW Fékbetét szinter Off-road MCB750SIAvailability: Készleten