| Beépítés | első |
| Megnevezés | féktárcsa |
| Külső átmérő | 310.0 mm
|
| Belső átmérő | 132.0 mm |
| Vastagság | 5.0 mm |
| Rögzítőfuratok száma | 5.0 db |
| Rögzítő furat átmérője | 8.5 mm |
| Rögzítési furat távolság | 150.0 mm |
| Magasság (távolság) | 0.0 mm |
| Tárcsa típusa | Úszó |
| Csomagolás | 1.0 db |
| Súly | 1,84kg |
Akció!
Első féktárcsa Brembo 78B40860
Original price was: 95.990 Ft.91.191 FtCurrent price is: 91.191 Ft.

YAMAHA
XTZ SUPERTENERE 1200 2015-2021
YZF R1 1000 2007-2011
YZF R6 600 2007-2017
Availability: Készleten
| Tömeg | 2 kg |
|---|
Érdekelhetnek még…
-
Első féktárcsa TRW MSW242
Original price was: 86.990 Ft.82.641 FtCurrent price is: 82.641 Ft. Kosárba teszem -
Első féktárcsa TRW MSW242RAC
Original price was: 94.990 Ft.90.241 FtCurrent price is: 90.241 Ft. Kosárba teszem








