Akció!
Első Féktárcsa THQ6302
Original price was: 18.690 Ft.17.756 FtCurrent price is: 17.756 Ft.

| Beépítés | első |
| Megnevezés | féktárcsa |
| Külső átmérő | 185.0 mm |
| Belső átmérő | 76.0 mm |
| Vastagság | 4.0 mm |
| Rögzítőfuratok száma | 4.0 db |
| Rögzítő furat átmérője | 10.5 mm |
| Rögzítési furat távolság | 94.0 mm |
| Magasság (távolság) | 0.0 mm |
Availability: Készleten






