SUZUKI
GSX R 1000 2001-2002
GSX R 600 1997-2003
GSX R 750 1996-2003
GSX 1400 2002-2007
GSX R HAYABUSA 1300 1999-2007
GSX R HAYABUSA 1340 1999-2007
TL R 1000 1998-1999
TL S 1000 1997-2000
Original price was: 81.990 Ft.78.590 FtCurrent price is: 78.590 Ft.

| Beépítés | első |
| Megnevezés | féktárcsa |
| Külső átmérő | 320.0 mm |
| Belső átmérő | 69.0 mm |
| Vastagság | 5.0 mm |
| Rögzítőfuratok száma | 5.0 db |
| Rögzítő furat átmérője | 10.5 mm |
| Rögzítési furat távolság | 91.0 mm |
| Magasság (távolság) | 0.0 mm |
| Tárcsa típusa | Úszó |
| Csomagolás | 1.0 db |
| Súly | 1,66kg |
| Ajánlott mennyiség | 2 |
Availability: Készleten
| Tömeg | 2 kg |
|---|
Első féktárcsa TRW MSW223Availability: Készleten